JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Override
fi: Ohita

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Sources
fi: Lähteet

en: Source
fi: Lähde

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Overrides
fi: Merkkijonojen ylikirjoitus

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: Bundle
fi: Paketti

en: Allow multiple values
fi: Salli useampia arvoja kuin yksi
