JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Override
gl: Sobreescribir

en: Property
gl: Propiedade

en: Sources
gl: Fontes

en: Source
gl: Orixe

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Properties
gl: Propiedades

en: Bundle
gl: Paquete

en: Allow multiple values
gl: Permitir múltiples valores
