JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Sources
gu: સ્ત્રોતો

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Properties
gu: ગુણધર્મો

en: Bundle
gu: બંડલ
