JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Override
he: דריסה

en: Sources
he: מקורות

en: Source
he: מקור

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Properties
he: מאפיינים

en: Bundle
he: חבילה
