JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Value
hi: मान

en: Type
hi: प्रकार

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Sources
hi: स्रोत

en: Source
hi: स्रोत

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Bundle
hi: पोटली
