JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Override
hr: Nadvladaj

en: Property
hr: Svojstvo

en: Sources
hr: Izvori

en: Source
hr: Izvor

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
