JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Type
id: Jenis

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Property
id: Milik

en: Sources
id: Sumber

en: Source
id: Sumber

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Properties
id: Properti

en: Bundle
id: Bundel

en: Allow multiple values
id: Izinkan banyak nilai
