JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Value
ja: 値

en: Type
ja: タイプ

en: Actions
ja: アクション

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Override
ja: 上書き

en: Property
ja: プロパティー

en: Sources
ja: ソース

en: Source
ja: ソース

en: Schema
ja: スキーマ

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Overrides
ja: 上書き

en: Properties
ja: プロパティー

en: Bundle
ja: バンドル

en: Allow multiple values
ja: 複数の値を許可する
