JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Sources
ka: წყაროები

en: Source
ka: წყარო

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
