JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Sources
kk: Ақпарат көздері
