JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Sources
kn: ಆಕರಗಳು

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು

en: Base URI
kn: ಮೂಲ URI

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
