JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Sources
ku: سەرچاوەکان

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
