JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Override
lt: Perrašyti

en: Sources
lt: Šaltinis

en: Source
lt: Šaltinis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Bundle
lt: Paketas

en: Allow multiple values
lt: Leisti kelias reikšmes
