JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Type
ml: തരം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം
