JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Sources
mr: स्त्रोत

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Bundle
mr: बंडल
