JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Sources
ms: Sumber

en: Default value
ms: Nilai lalai
