JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Actions
nl: Acties

en: Settings
nl: Instellingen

en: Override
nl: Overschrijven

en: Property
nl: Eigenschap

en: Sources
nl: Bronnen

en: Source
nl: Bron

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Overrides
nl: Overschrijvingen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Bundle
nl: Bundel

en: Allow multiple values
nl: Meerdere waarden toelaten

en: Entity Type
nl: Entiteitstype
