JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Override
oc: Suplantar

en: Property
oc: Proprietat

en: Sources
oc: Fonts

en: Source
oc: Font

en: Schema
oc: Esquèma

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Overrides
oc: Supplante

en: Properties
oc: Proprietats

en: Bundle
oc: Paquet

en: Allow multiple values
oc: Autorizar mantuna valor
