JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Override
pl: Nadpisz

en: Property
pl: Właściwość

en: Sources
pl: Źródła

en: Source
pl: Źródło

en: Schema
pl: Schemat

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Overrides
pl: Unieważnienia

en: Properties
pl: Właściwości

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Allow multiple values
pl: Zezwalaj na wielokrotne wartości

en: Entity Type
pl: Typ encji
