JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Type
pt: Tipo

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Override
pt: Substituir

en: Property
pt: Propriedade

en: Sources
pt: Fontes

en: Source
pt: Fonte

en: Schema
pt: Esquema

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Overrides
pt: Substituições

en: Properties
pt: Propriedades

en: Bundle
pt: Pacote

en: Allow multiple values
pt: Permite vários valores
