JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Override
ro: Înlocuieşte

en: Property
ro: Proprietate

en: Sources
ro: Surse

en: Source
ro: Sursă

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Properties
ro: Proprietăți

en: Bundle
ro: Pachet

en: Allow multiple values
ro: Permite valori multiple
