JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Override
ru: Переопределить

en: Property
ru: Свойство

en: Sources
ru: Источники

en: Source
ru: Источник

en: Schema
ru: Схема

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Overrides
ru: Переопределенные

en: Properties
ru: Свойства

en: Bundle
ru: Набор

en: Allow multiple values
ru: Разрешить множественные значения

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Allow override
ru: Позволить переопределение
