JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Override
sk: Nahradiť

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Sources
sk: Zdroje

en: Source
sk: Zdroj

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Overrides
sk: Nahradenia

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Bundle
sk: Zväzok
