JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Sources
sl: Viri

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
