JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Sources
sr: Извори

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Bundle
sr: Пакет
