JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Property
ta: பண்பு

en: Sources
ta: மூலங்கள்

en: Source
ta: மூலம்

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Properties
ta: பண்புகள்

en: Bundle
ta: பொதி
