JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Sources
th: แหล่ง

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Bundle
th: กลุ่ม
