JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Sources
ug: مەنبەلەر

en: Source
ug: مەنبە
