JSON-LD Schema UI (1.0.5) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Override
sv: Åsidosätt

en: Property
sv: Attribut

en: Sources
sv: Källor

en: Source
sv: Källa

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Properties
sv: Egenskaper

en: Bundle
sv: Hopsamling
