Json table (1.0.10) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Yes
hr: Da

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Text
hr: Tekst

en: Options
hr: Opcije

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Area
hr: Područje

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Comment
hr: Komentar

en: Fields
hr: Polja

en: Mode
hr: Režim

en: Line
hr: Redak

en: Medium
hr: Srednji

en: Code
hr: Kôd

en: Table
hr: Tablica

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Direction
hr: Smjer
