Json table (1.0.11) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Yes
ml: അതെ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Code
ml: കോഡ്

en: Direction
ml: ദിശ
