Json table (1.0.12) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Yes
ast: Sí

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Text
ast: Testu

en: Options
ast: Opciones

en: Header
ast: Encabezáu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Mode
ast: Mou

en: Line
ast: Llinia

en: Medium
ast: Mediu

en: Code
ast: Códigu

en: Table
ast: Tabla
