Json table (1.0.12) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Yes
is: Já

en: Edit
is: Breyta

en: Size
is: Stærð

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Text
is: Texti

en: Options
is: Möguleikar

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Area
is: Svæði

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Header
is: Haus

en: Comment
is: Ummæli

en: Fields
is: Svæði

en: Mode
is: Hamur

en: Medium
is: Miðlungs

en: Code
is: Kóði

en: Table
is: Tafla

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Column
is: Dálkur

en: Direction
is: Stefna
