Json table (1.0.13) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Yes
lt: Taip

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Text
lt: Tekstas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Area
lt: Plotas

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Header
lt: Antraštė

en: Comment
lt: Komentaras

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Mode
lt: Būdas

en: Line
lt: Eilutė

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Code
lt: Kodas

en: Table
lt: Lentelė

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Add row
lt: Pridėti eilutę

en: Column
lt: Stulpelis

en: Step
lt: Žingsnis

en: Direction
lt: Kryptis
