Json table (1.0.13) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: Edit
nn: Rediger

en: Default
nn: Standard

en: Header
nn: Topptekst

en: Comment
nn: Kommentar

en: Fields
nn: Felt

en: Mode
nn: Modus

en: Code
nn: Kode

en: Table
nn: Tabell

en: Direction
nn: Retning
