Json table (1.0.15) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Yes
hy: Այո

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Area
hy: Տարածք

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Code
hy: Կոդ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Direction
hy: Ուղղություն
