Json table (1.0.15) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Yes
sl: Da

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Text
sl: Besedilo

en: Options
sl: Možnosti

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Header
sl: Glava

en: Comment
sl: Komentar

en: Mode
sl: Način

en: Line
sl: Vrstica

en: Medium
sl: Srednja

en: Code
sl: Koda

en: Table
sl: Tabela

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Direction
sl: Smer
