Json table (1.0.16) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Yes
be: Так

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: Text
be: Тэкст

en: Options
be: Налады

en: Database
be: База дадзеных

en: Header
be: Загаловак

en: Comment
be: Каментар

en: Fields
be: Палі

en: Mode
be: Лад

en: Line
be: Радок

en: Medium
be: Сярэдні

en: Code
be: Код

en: Table
be: Табліца

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Direction
be: Накірунак
