Json table (1.0.16) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Yes
fi: Kyllä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Size
fi: Koko

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Text
fi: Teksti

en: Options
fi: Valinnat

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Area
fi: Alue

en: Database
fi: Tietokanta

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Comment
fi: Kommentti

en: Fields
fi: Kentät

en: Mode
fi: Tila

en: Line
fi: Rivi

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Code
fi: Koodi

en: Table
fi: Taulukko

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Chart type
fi: Kuvaajan tyyppi

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Add row
fi: Lisää rivi

en: Column
fi: Palsta

en: Step
fi: Askel

en: Direction
fi: Suunta

en: Remove column
fi: Poista palsta

en: Remove row
fi: Poista rivi

en: Add column
fi: Lisää palsta
