Json table (1.0.17) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Yes
pl: Tak

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Rozmiar

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Text
pl: Tekst

en: Options
pl: Opcje

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Area
pl: Obszar

en: Database
pl: Baza danych

en: Header
pl: Nagłówek

en: Comment
pl: Komentarz

en: Fields
pl: Pola

en: Mode
pl: Tryb

en: Bar
pl: Słupek

en: Line
pl: Linia

en: Medium
pl: Średnie

en: Code
pl: Kod

en: Table
pl: Tabela

en: Manual
pl: Ręczne

en: Document
pl: Dokument

en: Tree
pl: Drzewo

en: Chart type
pl: Typ wykresu

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Read
pl: Przeczytane

en: About
pl: O stronie

en: Add row
pl: Dodaj wiersz

en: Column
pl: Kolumna

en: Step
pl: Krok

en: Direction
pl: Kierunek

en: Pie
pl: Kołowy

en: Chart width
pl: Szerokość wykresu

en: Chart height
pl: Wysokość wykresu

en: Remove column
pl: Usuń kolumnę

en: Remove row
pl: Usuń wiersz

en: Add column
pl: Dodaj kolumnę

en: Actor
pl: Aktor
