Json table (1.0.19) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Medium
pa: ਵੱਧ
