Json table (1.0.21) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Yes
nl: Ja

en: Edit
nl: Bewerken

en: Size
nl: Grootte

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Text
nl: Tekst

en: Options
nl: Opties

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Area
nl: Gebied

en: Header
nl: Kop

en: Comment
nl: Reactie

en: Fields
nl: Velden

en: Mode
nl: Modus

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Line
nl: Lijn

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Table
nl: Tabel

en: Manual
nl: Handmatig

en: Tree
nl: Boomweergave

en: Chart type
nl: Grafiektype

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Read
nl: Gelezen

en: About
nl: Over

en: Add row
nl: Rij toevoegen

en: Column
nl: Kolom

en: Step
nl: Stap

en: Direction
nl: Richting

en: Circle
nl: Cirkel

en: Remove row
nl: Rij verwijderen

en: Add column
nl: Kolom toevoegen

en: Bubble
nl: Ballon

en: Actor
nl: Acteur
