Json table (1.0.22) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Yes
bs: Da

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: Text
bs: Tekst

en: Options
bs: Opcije

en: Comment
bs: Komentar

en: Fields
bs: Polja

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Medium
bs: Srednje

en: Code
bs: Kod

en: Table
bs: Tabela

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Column
bs: Kolona
