Json table (1.0.22) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Yes
jv: Ya

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Text
jv: Teks

en: Options
jv: Opsi

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Comment
jv: Komèntar

en: Fields
jv: Field

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Line
jv: Baris

en: Medium
jv: Sedheng

en: Code
jv: Kode

en: Table
jv: Tabel

en: Default value
jv: Biji gawan

en: About
jv: Ngenani

en: Direction
jv: Arah
