Json table (1.0.23) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Yes
sv: Ja

en: Edit
sv: Redigera

en: Size
sv: Storlek

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Options
sv: Alternativ

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Area
sv: Område

en: Database
sv: Databas

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Comment
sv: Kommentar

en: Fields
sv: Fält

en: Mode
sv: Läge

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Line
sv: Rad

en: Medium
sv: Mellan

en: Code
sv: Kod

en: Table
sv: Tabell

en: Manual
sv: Manuell

en: Document
sv: Dokument

en: Tree
sv: Träd

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: About
sv: Om

en: Add row
sv: Lägg till rad

en: Column
sv: Kolumn

en: Step
sv: Steg

en: Direction
sv: Riktning

en: Chart width
sv: Bredd på diagram

en: Chart height
sv: Höjd på diagram

en: Remove column
sv: Ta bort kolumn

en: Remove row
sv: Tag bort rad

en: Add column
sv: Lägg till kolumn

en: Bubble
sv: Bubbla
