Json table (1.0.25) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Yes
cy: Ie

en: Edit
cy: Golygu

en: Size
cy: Maint

en: - None -
cy: - Dim -

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Text
cy: Testun

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Header
cy: Pennawd

en: Comment
cy: Sylw

en: Fields
cy: Meysydd

en: Mode
cy: Modd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Medium
cy: Canolig

en: Code
cy: côd

en: Table
cy: Tabl

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Column
cy: Colofn

en: Direction
cy: Cyfeiriad
