Json table (1.0.25) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Yes
el: Ναι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Size
el: Μέγεθος

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Text
el: Κείμενο

en: Options
el: Επιλογές

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Fields
el: Πεδία

en: Mode
el: Τρόπος

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Line
el: Γραμμή

en: Medium
el: Μέσο

en: Code
el: Κωδικός

en: Table
el: Πίνακας

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: About
el: Περί

en: Column
el: Στήλη

en: Direction
el: Κατεύθυνση
