Json table (1.0.25) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Yes
lv: Jā

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Text
lv: Teksts

en: Options
lv: Iespējas

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Area
lv: Apgabals

en: Database
lv: Datubāze

en: Header
lv: Galvene

en: Comment
lv: Komentārs

en: Fields
lv: Lauki

en: Mode
lv: Režīms

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Line
lv: Līnija

en: Medium
lv: Vidējs

en: Code
lv: Kods

en: Table
lv: Tabula

en: Manual
lv: Manuāli

en: Document
lv: Dokuments

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: About
lv: Par

en: Column
lv: Kolonna

en: Direction
lv: Virziens
