Json table (1.0.25) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Type
mg: Karazana

en: Yes
mg: Eny

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Medium
mg: Antonony
