Json table (1.0.25) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Yes
ur: ہاں

en: Edit
ur: تدوین

en: Size
ur: حجم

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Text
ur: متن

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Code
ur: کوڈ

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Direction
ur: سمت
